مهاجرت-به-قبرس

قوانین و مقررات قبرس

کاربر گرامی، ضمن تشکر از شما برای انتخاب وب سایت رسمی موسسه مهاجر 360، بدینوسیله به اطلاع میرساند دسترسی و استفاده‌ی شما از این وب سایت منوط بر پیروی و پذیرش “شرایط و قوانین” ذیل می باشد. با استفاده از این وب سایت، شرایط و قوانینی که در زیر مطرح می گردند بدون قید و محدودیتی پذیرفته تلقی شده و مسئولیت استفاده از آن برعهده کاربر است. بنابراین خواهشمند است پیش از استفاده از وب سایت، این قوانین و صفحه مربوط به “حفظ حریم شخصی” را به طور دقیق مطالعه کنید و در صورتی که با همه شرایط و بندهای آن موافق نیستید، از خدمات این وب سایت استفاده ننموده و از انجام هر گونه تراکنش جدا خودداری بفرمایید. برای دریافت توضیحات تکمیلی میتوانید با یکی از دفاتر ما تماس بگیرید.

تمام کسانی که از طریق سایت mohajer360.com اقدام به انجام تراکنش می نمایند، از این پس “متقاضی” و موسسه مهاجر 360  “موسسه” نامیده میشوند.

محتوای سایت

تمامی حقوق اطلاعات و محتوای منتشر شده در این وب سایت متعلق به موسسه مهاجر 360 بوده و هرگونه کپی‌برداری، استفاده از آن جهت امور تجاری و تبلیغاتی بدون کسب مجوز از موسسه، و یا امور غیراخلاقی و غیرقانونی پیگرد قانونی خواهد داشت.

اطلاعات و مطالب این وبسایت تنها برای راهنمایی و کمک به افزایش سطح اطلاعات کاربران نگارش شده و مطلقاً به منزله‌ی جایگزینی مشاوره‌ی حرفه ای امور مهاجرتی و حقوقی نیست. بنابراین لازم است تا متقاضیان گرامی قبل از هر گونه اقدامی با مشاورین حرفه ای و وکلای متخصص مشورت نمایند. در نگارش مطالب این سایت سعی شده تا بهترین مرجع اطلاعات برای شما فراهم شود، اما تحت هیچ شرایطی، هیچ مسئولیت و تعهد حقوقی‌ای نسبت به نواقص احتمالی نکات بیان شده، اشتباهات، به روز نبودن و عدم کفایت اطلاعات و محتوای منتشر شده از طرف موسسه وجود ندارد. به علاوه، هیچ یک از اطلاعات این وب سایت ارتباطی به قرارداد تنظیم شده بین متقاضی و موسسه نداشته و لزوماً نشان دهنده‌ی نظر مشاورین و وکلای موسسه‌ی مهاجر 360  نمی‌باشند.

فرم‌های محاسبه امتیاز آنلاین موجود در سایت موسسه، صرفا جهت تسهیل بررسی اولیه شرایط کاربر برای استفاده از روش مهاجرتی قرار داده شده است. این ارزیابی نباید ملاک اقدامات بعدی متقاضی بدون مشورت با مشاوران و وکلای حرفه‌ای قرار بگیرد.

ارتباط با موسسه مهاجر 360

خدمات این سایت تنها توسط افراد بالای 18 سال قابل استفاده است. در صورتیکه فردی با سن کمتر آنچه بیان شد متقاضی استفاده از خدمات سایت باشد، والدین و یا سرپرست فرد باید امور ارتباط با موسسه و تراکنش‌ها را به نیابت از وی انجام بدهند.

همه ارتباطات صورت گرفته بین متقاضی مهاجرت و مشاورین و وکلای موسسه مهاجر 360 از قبیل مشاوره تلفنی و حضوری، تکمیل فرم ارزیابی، ارسال ایمیل و کلیه مکاتبات رسمی که با موسسه از هر طریقی صورت میگیرد، با رضایت کاربر بوده و مسئولیت صحت اطلاعات بر عهده شخص وی است. از طرفی موسسه مهاجر 360 موظف است که از انتشار اطلاعات کاربران، مگر بنا به درخواست مراجع قانونی، خودداری نماید.

رزرو وقت مشاوره

مشاوره‌ی تلفنی موسسه ی مهاجر 360 جلسه ای غیر حضوری به صورت تلفنی و یا استفاده از ابزار های ارتباطی اینترنتی مابین مشتری و یکی از مشاورین مهاجرتی متخصص مهاجر 360 می باشد. این جلسات در ازای پرداخت حق المشاوره و برای مدت مشخص شده در صفحه “تماس با ما ” این وبسایت امکان پذیر است. مشاور موسسه و کاربر موظف هستند که در زمان تعیین شده نسبت به تماس با یکدیگر اقدام نمایند.

این جلسات به منظور بررسی دقیق‌تر شرایط متقاضی و گزینه‌های پیش رو برگزار می‌شوند. مشاور موسسه ملزم است تا پیش نیازها، اطلاعات و اقدامات لازم را برای متقاضی بیان کرده و برنامه‌ها و تعهدات خود را برای متقاضی به طور کامل شرح دهد. مشاورین حرفه ای مهاجر 360، تمامی احتمالات و پیش‌بینی‌های متصور را به اطلاع متقاضی خواهند رساند. در نهایت طبق برآوردی واقع گرایانه و با تصمیم نهایی مشتری، برنامه‌های پیشنهادی در دستور کار  قرار خواهند گرفت. لازم به ذکر است که شرکت در جلسه مشاوره حضوری و یا تلفنی هیچگونه رابطه‌ی حقوقی و تعهدی ما بین متقاضی و موسسه ایجاد نخواهد کرد و تعهد متقاضی و موسسه تنها در صورت عقد قرارداد رسمی با موسسه خواهد بود.

مشاوره‌ای که به مشتریان ارائه داده می‌شود تنها برای ایشان و بر اساس شرایط منحصر به فرد ایشان بوده و استفاده از این اطلاعات برای فرد دیگری توصیه نمی شود. لذا مسئولیت استفاده‌ی شخص ثالث از مشاوره‌ی مشتریان مهاجر 360 به هیچ عنوان بر عهده‌ی این موسسه نخواهد بود.

تمامی تعهدات، هزینه‌ها، قوانین و جزییات روند انجام کار موسسه‌ی مهاجر 360 در قرار‌دادهای تنظیم شده اختصاصی برای مشتریان قید شده و شیوه‌ی پرداخت وجوه حق مشاوره و حق وکالت در ازای خدمات انجام شده و با توافق طرفین قرارداد مشخص خواهد شد. لذا تمامی اطلاعات رد و بدل شده بین اعضای موسسه و متقاضی، که با مفاد قرارداد مغایرت داشته باشند، غیررسمی تلقی شده و ارزش قانونی ندارند و در این مورد مسئولیتی متوجه موسسه نخواهد بود.

مسئولیت ها و تعهدات کاربر

کاربران موظفند تا از سایت تنها به صورت مجاز و قانونی استفاده نمایند و هیچگونه فعالیتی در جهت آسیب، افشا و یا تغییر اطلاعات کاربران که منجر به ضرر مالی یا نارضایتی کاربران شود جدا خودداری نمایند. در صورت تخطی از این قوانین، موسسه نسبت به پیگیری قانونی این تخلف خواهد پرداخت.

کاربران موظفند تا از اطلاعات شخصی خود و حفاظت نموده و از اشتراک آن با سایر افراد خودداری نمایند.

به روزرسانی قوانین

موسسه مهاجر 360 خود را مجاز میداند تا سیاستهای خود در قبال قوانین و مقررات استفاده از سایت را در هر زمانی که صلاح بداند، به روز رسانی نماید. در این صورت اطلاعیه این تغییرات از طریق سایت موسسه و سایر کانالهای ارتباطی به استحضار عموم رسانده خواهد شد. استفاده شما از این وبسایت در هر زمان نشان دهنده موافقت کامل شما با قوانین و مقررات این موسسه خواهد بود.