مهاجرت-به-قبرس

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

موسسه مهاجر 630 معتقد است حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران اصلی خدشه ناپذیر است و در راستای شفافیت هر چه بیشتر روند دریافت، نگهداری، استفاده و نشر اطلاعات کاربران و موکلان، سیاست های حفظ حریم شخصی این موسسه را بدینوسیله اعلام میدارد. لازم به ذکر است استفاده از وبسایت mohajer360.com به منزله پذیرش و تبعیت از تمامی مفاد بیان شده در این صفحه تلقی میگردد. لذا در صورت عدم موافقت با شرایط و بندهای بیان شده، خواهشمند است از استفاده از خدمات و خرید از سایت جدا خودداری بفرمایید. همچنین تقاضا میشود پیش از استفاده از این سایت، “شرایط و قوانین” را نیز به طور دقیق مطالعه نمایید.

اطلاعات شخصی کاربران

با استفاده از وبسایت موسسه مهاجر 630 هیچ یک از اطلاعات شخصی کاربر، به جز مواردی که در بخش “اطلاعات خودکار” بیان شده، توسط سرور ثبت نمیشوند. اطلاعات شخصی کاربر تنها در صورت رضایت و اقدام مستقیم وی از راه ارسال ایمیل رسمی به موسسه، تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به واحد مشاوران، تکمیل فرمهای ارزیابی و یا هر گونه تماس رسمی توسط موسسه ضبط میشوند.این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، تاریخ تولد، وضعیت تاهل، اطلاعات گذرنامه، سوابق کاری و تحصیلی، املاک و دارایی های فرد و یا در صورت لزوم بستگان وی می باشد.

 لازم به ذکر است که این اطلاعات در راستای ارائه خدمات مشاوره ای و حقوقی از کاربر دریافت شده و به منظور تسهیل در ارائه خدمات و مشاوره، پیشنهاد بهترین گزینه و تشریح چالشها به کار گرفته میشوند. همچنین از این اطلاعات برای تماس و ارتباط با مشتری از طریق تلفن و ایمیل، مکاتبات، ارسال ایمیل ها و پیامکهای تبلیغاتی، و ارزیابی های آماری و حقوقی درون موسسه ای استفاده میشود.

  • توجه: در صورتیکه فرد از ارائه اطلاعات به مشاور خودداری نماید، موسسه از ارائه مشاوره صحیح و کامل معذور بوده و مسئولیتی برعهده وی نخواهد بود. همچنین صحت اطلاعات دریافت شده تماما برعهده کاربر بوده و تبعات احتمالی ارائه اطلاعات و مدارک نادرست و یا ناقص بر عهده شخص وی است.

در صورتیکه کاربر از طریق فرم “تماس با ما”  پیغامی ارسال نماید، نام و نام خانوادگی،  آدرس ایمیل، و شماره تلفن در دسترس موسسه قرار گرفته که برای پیگیری پاسخ و ارتباط با فرد استفاده خواهند شد. با عضویت در خبرنامه، آدرس ایمیل شما برای ارسال ایمیلهای گروهی در لیست مخاطبین مهاجر 630 قرار میگیرد.  همچنین کلیه تراکنش های مالی (که از طریق سایت مهاجر 630 انجام میگیرند) ثبت و نگهداری میشود.

اطلاعات جمع آوری شده به صورت خودکار

وبسایت موسسه مهاجر 630 به منظور بررسی آمار بازدید کننده ها، صفحات بازدید شده و مشخصات بازدیدکننده ها، بخشی از اطلاعات کاربران را به طور خودکار از راه “کوکی” و “آدرس آی پی” ذخیره میکند. این اطلاعات به منظور بهبود خدمات و محتوای سایت استفاده میشوند. این اطلاعات شامل آی پی کامپیوتر، تاریخ و زمان ورود به سایت، مشخصات سیستم عامل و مرورگر مورد استفاده، و تاریخچه صفحات بازدید شده است و به هیچ وجه متضمن هویت بازدیدکننده نیست.

کوکی ها

همانطور که بیان شد وب سایت مهاجر 630 هم مانند بسیاری از سایتهای معتبر دیگر از کوکی استفاده میکند. کوکی ها اطلاعاتی هستند که در هنگام بازدید کاربر از سایت روی دیسک سخت کامپیوترش ذخیره شده و برای تمیز کاربر از سایرین مورد استفاده قرار میگیرند. موسسه مهاجر 630 از کوکی ها برای بررسی سابقه بازدید کاربر از وبسایت و امکانات مورد علاقه وی استفاده میکند تا پس از بررسی و تحلیل اطلاعات کاربران، در جهت بهبود خدمات و محتوای منتشر شده در سایت گام بردارد. کوکی دربرگیرنده اطلاعات شخصی نیست و تنها در صورت تکمیل فرمهای ارزیابی و یا انجام هر نوع تراکنش، اطلاعات وارد شده توسط کاربر را ذخیره خواهد کرد. در صورتیکه کاربر تمایلی به پذیرفتن قوانین مربوط به کوکی نداشته باشید، میتوانید از طریق تنظیمات مرورگر خود، دریافت کوکی ها را مسدود کنید. در این صورت شما، قادر به استفاده از همه امکانات وب سایت مهاجر 630 نخواهید بود.

حفاظت اطلاعات

موسسه مهاجر 630 تعهد دارد که از فروش، اشتراک، انتقال، استفاده و پخش اطلاعات برای اهدافی غیر از موارد بیان شده در بخش قبل، مگر بنا به درخواست مراجع قانونی و یا برای حل دعاوی و شکایات، خودداری نماید. همچنین موسسه تلاش خواهد کرد تا بخشی از اطلاعات کاربر که ناچارا در اختیار گروه های ثالث قرار میگیرد نیز ایمن و محفوظ مانده و از آنها بجز در راستای فراهم آوردن خدمات مرتبط با قرارداد و درخواست متقاضی استفاده نشود. موسسه متعهد است تا اطلاعات “کافی” در اختیار گروه های ثالث قرار داده و از انتشار اطلاعات اضافی کاربر خودداری نماید.

به اشتراک گذاری اطلاعات کاربر با افراد و موسسات ثالث در جهت منافع تجاری آن موسسات، تنها با اطلاع و رضایت کاربر امکان پذیر خواهد بود.

اطلاعات دریافت شده از کاربران تا زمانی که جهت انجام امور خدماتی نیاز باشد توسط موسسه نگهداری میشوند. پس از اتمام خدمات موسسه، اطلاعات کاربر به منظور پیگیری های حقوقی و قانونی و حسن انجام کار برای مدت معینی با توجه به نوع پرونده نگهداری میشوند. در صورتیکه متقاضی خواستار حذف اطلاعات از بانک داده موسسه باشد، باید با موسسه تماس گرفته و این درخواست خود را رسما اعلام نماید. در صورتیکه منع قانونی و احتمال بروز مشکللات حقوقی وجود نداشته باشد، موسسه نسبت به حذف اطلاعات وی اقدام خواهد نمود.

امنیت اطلاعات

موسسه متعهد است تا تمامی تلاش خود و اقدامات لازم فیزیکی، الکترونیکی و مدیریتی را به کار گیرد تا از گم شدن، سوء استفاده یا دسترسی غیرمجاز، افشا و یا تغییر اطلاعات شخصی کاربر جلوگیری کرده و از آنها محافظت نمایند.

  • موسسه تضمینی در برابر دسترسی غیرمجاز و سرقت اطلاعات خود ندارد.
  • موسسه متعهد است تا از افشای اطلاعات، بجز بنا به درخواست قانون، خوددرای نماید.

ارجاعات به وب سایت های دیگر

این وب سایت برای اطلاع رسانی بهتر و به منظور تحقیق و بررسی بیشتر امکان دسترسی مستقیم به وب سایت های مشابه را فراهم کرده است. وب سایت های ارجاع داده شده در سایت مهاجر 630 از موثق ترین و به نام ترین وب سایت های موجود در زمینه مهاجرت هستند. با توجه به اینکه هر کدام از این سایتها طبق شرایط و قوانین مخصوص به خود فعالیت دارند، تمام مسئولیت ورود و استفاده از این وب سایت ها تماماً به عهده کاربر خواهد بود و مهاجر 630 هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد. لذا پیشنهاد میشود که قبل از استفاده از این سایتها، به بررسی قوانین حفظ حریم خصوصی آنها بپردازید.

به روز رسانی قوانین حریم خصوصی

سیاستهای موسسه مهاجر 630 در قبال حریم خصوصی و حفاظت از اطلاعات ممکن است که هر چند وقت یک بار بروز رسانی شوند. در این صورت اطلاعیه این تغییرات از طریق سایت موسسه و سایر کانالهای ارتباطی به استحضار عموم رسانده خواهد شد. استفاده شما از این وبسایت در هر زمان نشان دهنده موافقت کامل شما با قوانین مربوط به حریم خصوصی خواهد بود.